ANA SAYFA HAKKIMDA HİZMETLERİMİZ MEDYA DİYET PAKETLERİMİZ BLOG İLETİŞİM
HAKKIMDA
Diyetisyen İrem İmrağ ilkokul ve lise öğrenimini Samsun da tamamlamıştır. 2011 yılında girdiği Yeditepe Üniversitesi İngilizce Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2016 yılında Onur Belgesiyle mezun olmuştur. 2016 yılında Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi Yüksek Lisans programına başlayarak 2018 yılında fitoterapi uzmanı ünvanıyla mezun olmuştur.

Lisans eğitimini Ketojenik Diyetin Hastalıklar Üzerindeki Etkisi tezi ile sonlandırmıştır. Lisans eğitimi boyunca Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Ataşehir Toplum Sağlığı Merkezi, Diyetkolik.Com, Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları bölümünde stajlarını tamamlamıştır.


Alanında bir çok ulusal ve uluslararası kongreye, seminer ve eğitime katılmıştır. Çeşitli gazete, dergi ve sosyal mecralarda yazıları yayınlanmaktadır. 2016-2017 yılında holistik sağlık hizmeti veren özel bir klinikte, 2018 yılında ise çocuk doktoruyla birlikte özel bir klinikte yetişkin ve çocuk danışanlarına beslenme ve diyet hizmeti vermiştir. 2019 yılından itibaren kendi ofisinde yüz yüze ve online danışanlarına hizmet vermektedir.

ANA SAYFA HAKKIMDA HİZMETLERİMİZ MEDYA DİYET PAKETLERİMİZ BLOG İLETİŞİM