ANA SAYFA HAKKIMDA HİZMETLERİMİZ MEDYA DİYET PAKETLERİMİZ BLOG İLETİŞİM
WHATSAPP TAKİPLİ ONLİNE DİYET
Günümüzde, insan yaşamının her alanında hız kazanan online uygulamalar online diyet ile sağlık sektöründe de kendini gösteriyor.

Online diyet sistemi, çoğunlukla diyetisyene gitmeye vakit bulamayan, yoğun çalışma temposu içinde olan kişiler, yaşadığı şehirde diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlar ve şehir ya da yurt dışındaki diyetisyenin kendisine gerçekten yararlı olacağına inanlar için geliştirilmiş bir programdır.

Hedefimize uygun olarak seçebileceğin aylık paket programlarımız süresince sizlere Whatsapp ve mail yoluyla destek sağlıyor, tüm sorularınızı cevaplandırıyor ve motivasyonunuzu yükselterek diyetinize uyum sağlamanızı kolaylaştırıyoruz. Amacımız sizleri hayal edebildiğiniz görüntüye ulaştırmaya çalışmak ve sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek. Keyifle, tam motivasyonla programı sürdürüyoruz.
Paket İçeriği
  • Size özel hazırlanan ve her hafta yenilenen 4 adet diyet listesi
  • Pazar günleri hariç 09.00 ile 19.30 arasında whatsapp/sms üzerinden soru sorabilme/öğün fotoğrafı yollayabilme gibi sıkı iletişim imkanı
  • Haftada 1 kilo kontrolü
  • Öğün takibi
  • Diyet tarifler
  • Hedef analizi
Sorularınızı, kaçamaklarınızı ve nasıl toparlamamız gerektiğini, dışarda olduğumuzda ne yiyebileceğimizi, canınızın çektiği yiyecekleri yiyip yiyemeyeceğiniz gibi bir çok konuyu whatsaptan rahatlıkla konuşabiliyoruz.
Program Süreci Nasıl Başlıyor?
Dekontunuzu gönderdikten sonra size sizleri tanımak adına detaylı bir bilgi formu gönderiyorum, siz formu doldurduktan 1-3 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçiyorum ve tamamen size özel diyetinizi planlıyorum. Her hafta kilo değerlendirmesi ve ölçümlerimizi yapıyoruz ve her hafta diyet listemizi yeniliyoruz. Keyifli, rahat ve size sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandıracak bir diyet süreci geçiriyoruz. Yeter ki istekli ve kararlı olun Son 6 aya ait kan tahlilleri geçerli olup eğer yoksa diyete başladıktan sonra da yaptırabilirsiniz.
ANA SAYFA HAKKIMDA HİZMETLERİMİZ MEDYA DİYET PAKETLERİMİZ BLOG İLETİŞİM